foto 7 sprzęt foto video

FOTO 7
Amber Necklace   tea cups with lids

Torby Manfrotto STREET10 sierpnia 2015

Manfrotto poszerza swoją ofertę toreb i plecaków o nową kolekcję Street, która  już niebawem będzie dostępna w sprzedaży.
Plecak serii Street, świetnie nadaje się do codziennego użytku. Wewnętrzny wkład, wyposażony w przegrody, pomieści i odpowiednio zabezpieczy aparat i obiektywy. Dodatkowo w plecaku możemy umieścić rzeczy osobiste według preferencji użytkownika. W plecaku znajduje się miejsce na 15 calowego laptopa oraz wiele kieszeni zamykanych na zamek na portfel, smartfon, dyski przenośnie, klucze i inne akcesoria. Dodatkowo do plecaka możemy przymocować statyw, i w razie konieczności plecak możemy transportować na dedykowanym wózku.

Stylowa kabura serii Street, to miękki futerał na lustrzankę z zoomem, pomieści też dodatkowe akcesoria. Podobnie jak torba na ramię posiada regulowany, wyściełany pasek na ramie, który możemy odpiąć w razie potrzeby. Dodatkowym atutem jest możliwość przypięcia torby do paska, co daje szybki i łatwy dostęp do aparatu, kiedy tylko będzie to potrzebne.

Torba na ramię serii Street wyposażona jest w wygodny i regulowany pasek, który w razie konieczności możemy odpiąć. Torba ma łatwy dostęp do aparatu, kiedy jesteśmy w biegi. Pomieści średniej wielkości lustrzankę cyfrową DSLR wraz z obiektywem standardowym i dodatkowym zoomem.

Torba Street Messenger przeznaczona dla aktywnych fotografów, którzy poza aparatem muszą pomieścić laptopa (13”) i rzeczy osobiste. Wkład na aparat może być usunięty i torba znakomicie sprawdza się w codziennym użytkowaniu. Otwarte i zamykane kieszenie pozwolą na porządek i znakomitą organizację, regulowany i wyściełany pasek pozwala na bardzo wygodne transportowanie sprzętu.